Klasa 1a SP brała udział w zajęciach „Elementarz empatii" w Centrum Dialogu im. Marka Edelmana w Łodzi. Uczniowie najpierw poznali historię Ali (tej Ali ze słynnego elementarza dla dzieci) i na podstawie jej życia próbowali zrozumieć, czym jest empatia. Później przyszedł czas na zabawę, i to taką, w której liczą się emocje innych osób. Była możliwość zbudowania miasta przyjaznego wszystkim mieszkańcom, a także okazja do zrozumienia trudności osób z niepełnosprawnościami. Na spragnionych odpoczynku czekała za to jaskinia wyciszenia Tagi edukacja wczesnoszkolna Magdalena Orzechowska fotogaleria